хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

Реклама на сайті

   На даний момент сайт www.tov-panorama.com.ua має відвідуваність більше 2000 унікальних відвідувачів в місяць, і найближчим часом адміністрація сайту має намір вжити ряд заходів щодо збільшення відвідуваності ресурсу. У зв'язку з цим є можливість розмістити на сторінках сайту банери-посилання інформаційного характеру. Положення і розміри рекомендованих банерів показані на планах сторінок нижче.

Банери на головній сторінці сайту Банери на внутрішніх сторінках сайту

Приблизні ціни на розміщення банерів

Оплата за розміщення банерів приймається по системі WebMoney. Далі в таблиці представлені ціни на конкретні місця на сторінках сайту. Ціни вказані в умовних одиницях за місяць оренди, з розрахунку 1 у.о. = 1 WMZ. Ціни вказані від моменту завантаження і прочитання цієї сторінки до початку наступного мецяца. Таблиця може змінюватися щомісяця, залежно від популярності сайту. Але банери, передплачені на кілька місяців, будуть розміщені до кінця терміну без доплати.

Розмір банеру Ціна за місяць
В ротації з трьох банерів* Одиничний банер**
На головній сторінці
468 x 60 10 50
160 x 120 8 30
270 x 60 6 25
500 x 100 9 35
На внутрішній сторінці
468 x 60 5 25
160 x 60 3 10
160 x 120 4 15
120 x 600 5 20
500 x 100 4 15

* В ротації виведення банерів проводиться через javascript, при завантаженні сторінки виводиться випадковим чином один банер з трьох.
   ** Одиничний банер ставиться звичайним способом за допомогою html-коду з прямим гіперпосиланням.
    У разі, якщо місце для банера вже куплено для показу в ротації хоча б одним з рекламодавців, це місце не може бути продано як одиничний показ. І навпаки, якщо місце куплено для одиничного показу, воно не продається для показу в ротації.

Правила розміщення банерів

До розміщення приймаються банери у форматах gif, jpg, png, розміром файлу не більше 40 кБ. Виключаються банери зі звуковим супроводженням, неякісні банери в плані графічного оформлення, інтенсивно блимаючі, надмірно яскраві, і що нагадують своїм дизайном вікна операційних систем.

    Не розглядатимуться пропозиції на розміщення баннерів, що містять:
  • зображення і текст, які ображають чию-небудь гідність;
  • зображення і текст, які закликають до насильства;
  • зображення та текст еротичного та порнографічного характеру;
  • посилання на ресурси, які порушують закони України і Російської Федерації;
  • посилання на порносайти, лінкообмінники, каталоги посилань, дорвеї та інші ресурси з неякісним контентом (якість сайту буде визначаться особисто адміністратором).

Як замовити розміщення банера

Якщо Вас зацікавила пропозиція, перейдіть на сторінку "контакти" і заповніть форму повідомлення, вибравши з випадаючого списку адресата "Адміністратор сайту", а також заповнивши всі запропоновані поля. У тілі, повідомлення вкажіть адресу Вашого ресурсу, адресу банера, вкажіть для банеру, яке Вас цікавить. Також рекомендуємо вказати альтернативні електронні адреси та іншу контактну інформацію, наприклад, номер ICQ, номер телефону.

Яндекс.Метрика