хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

Кухонні куточки

Для оформлення замовлення відвідайте наш інтернет-магазин. Ціни вказані без урахування доставки.
Також підприємство формує дилерську мережу з продажу меблів серед магазинів і підприємств. Бажаючі співпрацювати, можуть відправити повідомлення зі сторінки контакту

До відома покупців!

Вартість кухонних куточків, які Ви бачите на цій сторінці, вказана тільки для виробів конкретних розмірів. Вони є стандартними розмірами кухонних куточків нашого виробництва. Проте, за бажанням покупця ми можемо виготовити меблі за індивідуальними розмірами. У цьому випадку вартість товарів може варіюватися відповідно з витратами на їх проектування і виробництво. Щоб дізнатися про вартість виготовлення кухонних куточків за індивідуальними розмірами телефонуйте, будь ласка, нам по цьому телефону: 098 356-35-85.

Кухонний комплект "Софія"

новинка
довжина: 150см висота: 81см
Ширина: 110см. Ціна
2538 грн

Кухонний кутовий комплект Софія кутовий

Кухонний кутовий комплект "Софія" складається з кутового дивана, столу і 2 табуретів. Габаритні розміри кутового дивана: довжина: 150 см, висота: 81 см, ширина: 110 см. Розміри столу: довжина: 90 см, висота: 74 см, ширина: 60 см. Розміри столу в розкладеному вигляді: довжина: 120 см, висота: 72 см, ширина: 90 см. Розміри табурету: довжина: 30 см, висота: 44 см, ширина: 30 см.

замовити в нашому магазині

Кухонний комплект "Минск"

новинка
довжина: 140см висота: 81см
Ширина: 100см. Ціна
2132 грн

ухонный кутовий комплект Минск кутовий

Кухонний кутовий комплект "Минск"" - складається з кутового дивана, столу і 2 табуретів. Габаритні розміри кутового дивана: довжина: 140 см, висота: 81 см, ширина: 100 см. Розміри столу: довжина: 90 см, висота: 74 см, ширина: 60 см. Розміри столу в розкладеному вигляді: довжина: 120 см, висота: 72 см, ширина: 90 см. Розміри табурету: довжина: 30 см, висота: 44 см, ширина: 30 см.

замовити в нашому магазині

Кухонний комплект "Барселона"

новинка
довжина: 152см висота: 87см
Ширина: 112см. Ціна
2563 грн

Кухонний кутовий комплект Барселона дивитися

Кухонний кутовий комплект "Барселона" складається з кутового дивана, столу і 2 табуретів. Габаритні розміри кутового дивана: довжина: 152 см, висота: 87 см, ширина: 112 см. Розміри столу: довжина: 90 см, висота: 74 см, ширина: 60 см. Розміри столу в розкладеному вигляді: довжина: 120 см, висота: 72 см, ширина: 90 см. Розміри табурету: довжина: 36 см, висота: 46 см, ширина: 29 см.

замовити в нашому магазині

Кухонний комплект "Таллінн"

новинка
довжина: 152см висота: 83см
Ширина: 112см. Ціна
2248 грн

Кухонний кутовий комплект Таллінн дивитися

Кухонний кутовий комплект "Таллінн"" - складається з кутового дивана, столу і 2 табуретів. Габаритні розміри кутового дивана: довжина: 152 см, висота: 83 см, ширина: 112 см. Розміри столу: довжина: 90 см, висота: 74 см, ширина: 60 см. Розміри столу в розкладеному вигляді: довжина: 120 см, висота: 72 см, ширина: 90 см. Розміри табурету: довжина: 36 см, висота: 44 см, ширина: 29 см.

замовити в нашому магазині

Кухонний куточок Валенсія

новинка
Довжина: 150см Висота: 85см
Ширина: 150см. Ціна
3781 грн

Кухонний куточок Валенсія дивитися

Кухонний куточок "Валенсія" найкраще підходить для просторих кухонь. Він відрізняється особливою міцністю, якістю та безпекою, характерний особливим домашнім добрим дизайном, що підкреслює заможність оселі. У комплект кухонного куточка Валенсія входить два прямих і один кутовий диван. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

замовити в нашому магазині

Кухонний куточок Мілан


Довжина: 155см Висота: 81см
Ширина: 124см. Ціна
3633 грн

Кухонний куточок Мілан дивитися

Кухонний куточок "Мілан" - це окремо розташовані дивани, які можна переставляти як завгодно. Під сидіннями є короби для зберігання речей. Індивідуально можна замовити будь-яку довжину кожного дивана, але не коротше 95 см. У комплект кухонного куточка Мілан входить два прямих і один кутовий диван. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

оформити замовлення в магазині

Кухонний куточок Агата


Довжина: 145см Висота: 87см
Ширина: 105см. Ціна
2105 грн

Кухонний куточок АГАТА дивитися

Кухонний столовий комплект "Агата" - кращий економічний варіант для стандартної квартирної кухні. Під сидіннями куточка наявні короби для зберігання речей. У комплект кухонного куточка Агата входить два прямих і один кутовий диван, що з'єднані болтами, обідній стіл і два табурети.

купити в нашому магазині

Кухонний куточок Флеш


Довжина: 150см Висота: 91см
Ширина: 101см. Ціна
2105 грн

Кухонний куточок ФЛЕШ дивитися

Кухонний столовий комплект "Флеш" - відмінне недороге рішення для стандартної кухні. Під сидіннями поздовжніх диванів є місця для зберігання речей. У комплект кухонного куточка Флеш входить два прямих і один кутовий диван, що з'єднані болтами, обідній стіл і два табурети.

купити в нашому магазині

Кухонний куточок Новелла

новинка
Довжина: 163см Висота: 92см
Ширина: 122см. Ціна
3893 грн

Кухонний куточок Новелла дивитися

Кухонний куточок "Новелла" - один із самих презентабельних кухонних куточків в нашому асортименті. Має м'які сидіння і спинку. Обладнаний коробами для зберігання господарського приладдя. У комплект кухонного куточка Новела входить два прямих і один кутовий диван, що з'єднані болтами. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

оформити замовлення в магазині

Кухонний куточок Прованс

новинка
Довжина: 160см Висота: 90см
Ширина: 160см. Ціна
3622 грн

Кухонний куточок Прованс дивитися

Кухонний куточок "Прованс" - елегантне рішення для просторих кухонь та їдалень приміщень. Всередині під сидіннями є короби для зберігання кухонного приладдя. У комплект кухонного куточка Прованс входить два прямих і один кутовий диван, що з'єднані болтами. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

замовити в нашому магазині

Кухонний куточок Реал


Довжина: 153см Висота: 84см
Ширина: 108см. Ціна
3648 грн

Кухонний куточок РЕАЛ дивитися

Кухонний куточок "Реал" - сміливе дизайнерське рішення для сучасної кухні за подібною ціною. Під сидіннями так само є короби для зберігання різної кухонного начиння. У комплект кухонного куточка Реал входять з'єднані в одну конструкцію два прямих і один кутовий диван. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

оформити замовлення в магазині

Кухонний куточок Дніпро

новинка
Довжина: 180см Висота: 85см
Ширина: 120см. Ціна
2216 грн

Кухонний куточок Дніпро дивитися

Столовий комплект "Дніпро" дуже практичний і зручний на просторій кухні. У комплект також входять розкладний стіл і два табурети. Під сидіннями є короби для зберігання господарського приладдя.

замовити в нашому магазині

Кухонний куточок Корона


Довжина: 164см Висота: 88см
Ширина: 128см. Ціна
3185 грн

Кухонний куточок КОРОНА дивитися

Кухонний куточок "Корона" перевірена часом якість виробу. Ідеально підходить для кухні з середнім метражем. Під сидіннями є короби для різних потреб. У комплект кухонного куточка Корона входять з'єднані в одну конструкцію два прямих і один кутовий диван. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

оформити замовлення в магазині

Кухонний куточок Маестро


Довжина: 162см Висота: 91см
Ширина: 122см. Ціна
1917 грн

Кухонний куточок Маестро дивитися

Кухонний куточок "Маестро" легкий і економічний, підходить за розмірами в стандартну квартирну кухню. У комплект кухонного куточка Маестро входять з'єднані в одну конструкцію два прямих і один кутовий диван. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

замовити в нашому магазині

Кухонний куточок Амстердам


Довжина: 164см Висота: 94см
Ширина: 122см. Ціна
3878 грн

Кухонний куточок Амстердам дивитися

Кухонний куточок "Амстердам" - елегантне рішення для невеликої кухні або їдальні. Є ящики під сидіннями і кутова полка. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

оформити замовлення в магазині

Кухонний куточок Оріон


Довжина: 167см Висота: 88см
Ширина: 131см. Ціна
2973 грн

Кухонний куточок Оріон дивитися

Кухонний куточок "Оріон" - один з найпопулярніших куточків на сьогодні. М'який і якісний. Під сидіннями заховані короби для зберігання різних речей. У комплект кухонного куточка Оріон входять з'єднані в одну конструкцію два прямих і один кутовий диван. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

оформити замовлення в магазині

Кухонний куточок Пальма


Довжина: 167см Висота: 88см
Ширина: 131см. Ціна
2709 грн

Кухонний куточок ПАЛЬМА дивитися

Кухонний куточок "Пальма" - якість перевірена часом. Популярний куточок з коробами для зберігання під сидіннями. У комплект кухонного куточка Пальма входять з'єднані в одну конструкцію два прямих і один кутовий диван. За бажанням замовника окремо можна замовити стіл і табурети.

замовити в нашому магазині

Кухонний куточок Барселона


Довжина: 155см Висота: 81см
Ширина: 124см. Цена
2563 грн

Кухонний куточок Барселона дивитися

Кухонний куточок Барселона" - один із самих презентабельних кухонних куточків в нашому асортименті. М'які сидіння і спинка дозволяють відчути максимальний комфорт під час відпочинку або трапези. Під сидіннями диванів є ящики для зберігання господарських предметів.

замовити у нашому магазині

Також дивіться:
Кухонний кутовий комплект "Мілан-у" - варіант кухонного куточка "Мілан" з кутовою полицею замість кутового дивану.
Статья "Сім ознак якості кухонних куточків" розповість Вам, як правильно вибрати кухонний куточок, орієнтуючись на якість виробу.
Стаття "Кухонний куточок від кустарів: не ризикуйте!" - про те, як візуально визначити якість меблів при покупці.

назад | на головну
Яндекс.Метрика