хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ТОВ "Панорама" - підприємство з виробництва меблів

Наші меблі

Технічні можливості

   Технічна оснащеність підприємства дає нам можливість виготовляти практично будь-які види меблів з ДСП, МДФ та інших деревних матеріалів. Висока точність обробки досягається на обладнанні з числовим програмним управлінням. На верстаті з числовим програмним управлінням Project 416K виконуються складні криволінійні різи на окремих деталях наших меблів, а також отвори під кріплення, у результаті чого з під станка відразу виходять вже готові деталі до меблів. На такому верстаті також виготовляються меблеві фасади з МДФ зі складними малюнками і візерунками на поверхні фасадів.

Наші меблі

   На даний час підприємство активно випускає широкий асортимент меблів для дому та офісу. Організовано серійне виробництво м'яких меблів, кухонних куточків, журнальних і письмових столів, а також кілька видів шаф, меблів для спалень і дитячих кімнат. Особливе місце в діяльності фірми займає дрібносерійне виробництво та виконання індивідуальних замовлень. В асортименті є виготовлення різних кухонних секцій, з яких складаються різноманітні варіанти кухонь на будь-який смак споживача.
   Окремої уваги заслуговує розробка індивідуальних проектів. Підприємство має штат конструкторів-дизайнерів для обслуговування клієнтів по місцю установки меблів. Фахівці зроблять заміри та дадуть потрібні консультації по розміщенню та вибору моделей, або ж створять новий проект під певне приміщення згідно смакам клієнта.

Нові можливості і перспективи виробництва

   З недавнього часу на нашому підприємстві налагоджений випуск мдф-фасадів. Повним ходом йде розробка нових моделей фасадів поряд з існуючими класичними зразками. Можливе виготовлення мдф-фасадів нестандартних розмірів за індивідуальними замовленнями будь-якої складності і з різноманітним покриттям.
   У зв'язку з появою своїх фасадів розширюється асортимент деяких видів виробів. Розроблено кілька варіантів кухонних комплектів розрахованих під стандартні розміри кухонь квартир комунального будівництва.
   Приділяється велика увага розробці стандартів деяких виробів, на які останнім часом спостерігається зростаючий попит. Сюди відносяться шафи-купе, меьлі для спальні, вітальні, офісні меблі.


Яндекс.Метрика