хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Як вибрати сейф, в якому не тільки гроші лежать

Як вибрати сейф, в якому не тільки гроші лежать

Огляд по зламостійкості сейфів

Сейф - останній рубіж захисту від зломщиків. Згідно загальнодоступної статистикою в Росії кожні 3,5 хвилини відбувається квартирна крадіжка. Як правило, зломщиків виявити вдається рідко і тільки по "гарячих слідах". Однак подібної напасті цілком можна запобігти - надійним захистом Ваших заощаджень стане сейф.

Для зберігання "паперових" цінностей (документи, цінні папери, документація) найкраще підійде вогнестійкий сейф. Вогнестійкість досягається конструктивними особливостями сейфа: міжстінковий простір якого заповнено вогнетривким бетоном. Вогнестійкий сейф напевно вбереже від вогню ввірене йому майно, але от від злому - навряд чи, так як клас зламостійкості даного типу дуже низький.

Перевірку на міцність вогнестійкі сейфи проходять досить жорстку: всередину поміщають паперові документи, поміщають їх у піч з температурою 1090 градусів. Там сейф "печеться" на протязі години, після чого його витягають із печі і залишають його остигати до кімнатної температури. Після охолодження сейф кидають з шестиметрової висоти (імітуючи падіння сейфа через перегорілі підлоги) і знов у піч. Якщо після всіх цих маніпуляцій, документ, що зберігається весь цей час усередині сейфа залишився читабельним, значить, тест на вогнестійкість пройдений.

При оцінці вогнестійкості сейфа фахівці враховують два параметри: час у хвилинах, протягом якого температура всередині корпусу не перевищить критичного для об'єкта зберігання значення (у маркуванні сейфа цей критерій виражається в цифрах - 60 або 120) і тип об'єкту зберігання, позначений літерами (Б - грошові купюри, паперові документи; Д - все перераховане плюс магнітні диски і стрічки, кіно-і фотоплівки; ДИС - то ж і гнучкі магнітні диски).

Надійні і добре зарекомендовані вогнестійкі сейфи імпортуються в Росію в основному з Південно-Східної Азії: Таїланду (сейфи AIKO) і Південної Кореї (сейфи Topaz). У Росії вогнестійкі сейфи не виробляються.

Джерело: Магазин сейфів Bestsafe.RU

Яндекс.Метрика