хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Чтобы мебель стояла прочно

Щоб меблі стояли міцно

Щоб меблі стояли міцно

Опора, що регулюється, поступово витісняє цвяхову опору в корпусних меблях з кількох причин. Далеко не кожен може собі дозволити ідеально рівне паркетне покриття. Звідси виникає проблема масивних меблів, особливо великих шаф, передпокоїв, стінок. Вони нахиляються, дають перекіс, від цього страждає весь виріб - дверцята не закриваються належним чином, замки не замикаються, і незабаром такі меблі приходить в непридатність. Якщо це стінка, то часто дуже важко виставити секції, що стоять поруч, так, щоб не було видно кривих зазорів між ними. Тому багато хто підкладає під ніжки шматочки картону або якось по іншому виходять з цієї ситуації, але навряд чи можна назвати це заняття приємним.

Інша, не така серйозна, але все ж проблема полягає в тому, що закриті спереду цоколем нижні простори шаф, тумбочок, комодів служать пилозбірником і сховищем сміття та речей, що впали, які випадають з життя до наступного ремонту, але часом це дуже потрібні речі, дістати які неможливо не піднявши меблі. Про шкоду кімнатного пилу розповсюджуватись не будемо, про це вже багато написано. Вирішити ці проблеми допомогла опора, що регулюється. При будь-яких нерівностях поверхні підлоги навіть сама широка шафа буде стояти горизонтально, і розсувні двері не будуть заклинювати і нервувати Вас.

Яскравим прикладом є шафа-передпокій Берта. Ми забезпечили її вісьмома опорами заввишки 25 мм, і вони відмінно витримують вагу самого завантаженого стану. Опори легко регулюються зсередини шафи звичайним конфірматним шестигранником.

Яндекс.Метрика