хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Кухонний куточок від кустарів: не ризикуйте!

Кухонний куточок від кустарів: не ризикуйте!

Кухонний куточок ФЛЕШ

Продовжуючи тему про якість кухонних куточків, ми спеціально придбали кухонний куточок "Флеш" невідомого виробника, який на вигляд був дуже схожий на той "Флеш", що виробляє наше підприємство. У цьому кухонному куточку нас зацікавила ціна, і кілька недоробок сильно кидалися в очі. Для мебляра це в порядку речей, а от звичайний споживач міг і не помітити, що в цьому кухонному куточку не так. Тому я вважаю своїм обов'язком провести більш детальне дослідження, і показати споживачеві, на що варто звернути увагу при покупці кухонного куточка, в даному випадку "Флеш".

Оглянувши кухонний стіл, ми виявили наступне. Відстань між опорами столу внизу помітно відрізнялося від відстані біля самої кришки столу. Це було помітно візуально. Після вимірювань наше спостереження підтвердилося, різниця склала 40 мм з одного боку і 30 мм з іншого. Звідси напрошуються висновки про технології виготовлення даного кухонного куточка. По-перше, царга столу (це така поперечина під столом) вирізана без дотримання кутів в 90°. По друге, кришка столу була прикріплена до опорам не шкантами, а шурупами за допомогою пластмасових куточків. Звідси і вийшло сходження. Негеометрічность виробів призводить до миттєвого розхитування і швидкої поломки меблів.

Абсолютно аналогічна історія вийшла і з табуретами. При чому, пластмасові куточки на одному з табуретів кухонного куточка були зовсім різні. Одна опора кріпилася на двохшурупному куточку, а інша - на чотиришурупному. Загалом - всі ознаки кустарного виробництва на лице. Ясно, що такі кухонні куточки будуть коштувати дешевше, по тій простій причині, що кустарне виробництво не передбачає витрати на обладнання. Набагато дешевше найняти більше робітників, які за допомогою примітивного інструменту, типу лобзика, ножівки і молотка, будуть викидати на ринок побільше "дешевих" товарів за рахунок своєї чисельності.

У кухонному куточку "Флеш" торці ламінованої ДСП обклеюються с-подібною ПХВ-крайкою. Якість приклеювання крайки безпосередньо залежить від якості отриманого в результаті обробки торця, від якості клею і від технології даного процесу. Особливо складно крайка приклеюється на криволінійних торцях. Перевіривши надійність крайки на випробуваному кухонному куточку, ми знайшли брак саме в таких місцях. Оглянувши торці ДСП під відсталою крайкою, ми виявили сколи на торцях, які говорять або про неякісну ДСП, або про не заточений належним чином, або примітивний ріжучий інструмент. На кухонному столі крайка взагалі не зістикувалася, утворюючи зазор в 3 мм.

Конструкція кухонного куточка "Флеш" така, що опори столу, табуретів і диванів стоять на підставах, зроблених з дерев'яного бруска. І так як ці підстави є елементом декору кухонного куточка, то й виглядати вони повинні відповідно: ідеально відшліфованими, покритими якісним лаком. Чого ми не виявили в досліджуваному зразку кухонного куточка. Навпаки, впадає в очі висока шорсткість поверхні підстав, а лак видно при дуже ретельному розгляді.

Що стосується диванів кухонного куточка, тут ми знайшли багато як видимих, так і прихованих дефектів. З видимих недоліків зупинимося на оббивці м'якої частини. У наявності некваліфікована робота обивщиків, економія на пінополіуретані (поролоні) і оббивних матеріалах. Між сидінням і спинкою дивана не повинно бути зазору, але економія пінополіуретану (поролону) на сидушках з'явилася причиною такого дефекту. Задню частину диванів зазвичай драпірують флізіліном. У цьому ж кухонному куточку ми виявили ззаду диванів тканину, що віддалено нагадує шовк.

Приховані дефекти виявилися під оббивкою. Найстрашніший дефект таїв у собі ліс, з якого була зроблена столярка. При розкритті м'якої частини нам відкрився невисушений ліс синюватого відтінку. Таке дерево при кімнатній температурі надзвичайно схильне до зараження грибком і деформації. В результаті чого м'яка частина буде змінювати форму, деформуючи і викривляючи весь виріб. Життя такого кухохонного куточка недовге. І якщо з видимими дефектами можна якось змиритися або виправити самому, то з хворобою дерева боротися неможливо - процес незворотній.

Звичайно, в магазині Вам ніхто не дозволить розкривати оббивку. Як же бути в цьому випадку? Адже ніхто не застрахований від прихованих дефектів. Вихід один - не купувати вироби кустарного виробництва. Купуючи кухонний куточок в магазині, потрібно дізнатися, хто є виробником, дізнатися контактну інформацію на випадок виникнення непередбачених проблем.
Бажаємо всім покупцям вдалих і якісних покупок. І боронь Вас Боже від помилки у виборі кухонного куточка для Вашої кухні. Будьте пильні!

Обговорити тему статті Ви можете на нашому меблевому форумі. Потрібна реєстрація на форумі. Admin

Яндекс.Метрика