хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Сім ознак якості кухонних куточків

Сім ознак якості кухонних куточків

Аналізуючи темпи продаж кухонних куточків в магазинах нашої країни, спеціальна комісія ТОВ "Панорама" несподівано відкрила для себе той факт, що кухонні куточки більш низької якості мають більший попит у оптових закупників по причини їх меншої вартості, порівняно с кухонними куточками, що виготовляє ТОВ "Панорама". Різниця в вартості становить приблизно 30 грн за комплект.

Але чи варто жертвувати якістю товару заради зниження ціни? Відстоюючи права споживача, ми хочемо розповісти, як визначити чи є кухонний куточок якісним товаром і чи варто його купувати, або ж краще пошукати інший.

Для проведення порівняльних характеристик ми купили кухонний куточок однієї великої фабрики республіканського значення (ми не займаємося антирекламою, тому умовчуємо ім'я виробника). Поставивши поруч кухонний куточок фабрики N і кухонний куточок "Оріон" ТОВ "Панорама" ми вже бачимо суттєву різницю. Впадає в очі якість оббивки кожзамом. На кухонному куточку ТОВ "Панорама" оббивка більш натягнута, виконана без зайвих складок і збрижжей.

Тепер хочу звернути Вашу увагу на окремі частини кухонних куточків. Почнемо огляд з підлокітників. Підлокітник кухонного куточка повинен мати правильну форму. Форму підлокітника визначає форма ДСП всередині підлокітника і поролон достатньої товщини і твердості, щоб він міг тримати оббивку рівно, без складок. Шкірзам в свою чергу повинен обтягуватися із застосуванням технології нагріву у вигинах для додання більш рівної і красивої форми оббивки. Це стосується не тільки підлокітників, а й інших частин кухонного куточка де зустрічаються складні вигини шкірозамінника.

Від підлокітників перейдемо до боковин диванів кухонних куточків. Правда для цього потрібно попросити у продавця зняти підлокітники. Слід звернути увагу на те, як кріпляться боковини до спинки дивана. Якщо Ви побачите головки під шестигранний ключ, то це конфірматна стяжка. Таке кріплення надійно і довговічно на відміну від кріплення саморізами. На капелюшку саморіза Ви побачите паз під хрестоподібну викрутку.

Тепер сконцентруємо Вашу увагу на спинках диванів кухонних куточків. Для спинок важливий більш щільний поролон з великим напуском на верхній край спинки. Адже зручно розташувавшись на дивані біля столу ми іноді любимо викласти лікті на спинку, щоб комфортно себе почувати при приємній бесіді біля обіднього столу. І я думаю, Вам не сподобається відчути ліктем ДСП спинки дивана. На наступному фото ми порівняли дивани кухонних куточків виробника N і ТОВ "Панорама". Зверніть також увагу на те, як загорнуті верхні кути спинок. Тут також застосовується нагрів шкірзаму при обтягуванню спинки (куточок праворуч).

Давайте обійдемо кухонные уголки ззаду і подивимося, як заховані краї шкірзаму і флізеліну. На куточку виробника N ми виявили, що вони зовсім не заховані. Але ж що коштувало прибити ДВП поверх заворотів? Те ж саме ми виявили відкривши сидіння дивана.

Отже підведемо підсумок. Як визначити якість кухонного куточка при покупці без розкриття оббивки?

    Відзначимо сім візуальних ознак якості кухонних куточків:
  1. Якісний щільний поролон.
  2. Відсутність непередбачених складок і підтяжок на оббивці.
  3. Конфірматная стяжка в кріпленні боковин (потрібне зняття підлокітників).
  4. Заховані краї оббивки.
  5. Відсутність непередбачених щілин.
  6. Більш міцні петлі на 6-8 шурупів.
  7. Високі верхні краї спинок диванів.

На закінчення хочеться попередити покупця. Не женіться за сумнівною дешевизною кухонних куточків. Якісне виконання вимагає значних працевкладень, що безсумнівно позначається на ціні виробу. Перш ніж купувати сумнівний кухонний куточок, подумайте, чи варта різниця в 30-40 гривень того дискомфорту, який Ви будете відчувати протягом усього періоду експлуатації Вашої покупки.

Обговорити тему статті Ви можете на нашому меблевому форумі. Требуется регистрация на форуме. Admin

Яндекс.Метрика