хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Ваш дім розповість все про Вас

Ваш дім розповість все про Вас

Матеріал надано bloglab.ru

Ваші меблі розкажуть все про Вас

Давно відомо, що обстановка квартири може багато розповісти про його власника. Фахівці радять жінкам, коли ваш друг вперше запрошує вас до себе додому - придивіться до його житла. Це допоможе згодом уникнути багатьох розчаруваннь. З урахуванням обстановки власників квартир умовно розділимо їх на 5 категорій.

Раціоналіст

Все тут начищено до блиску. Особисті речі він укладає в невеликі шафки, яких в квартирі безліч. Улюблені кольори - чорний і сірий. Знайте, що такий «чепурун» і в любовних стосунках холодний і стерильний, як його квартира.

Хвалько

Приділяє підвищену увагу дизайну. Квартира схожа на антикварний магазин. Зазвичай він багатий, але навряд чи ви будете з ним щасливі. Для такої людини ви - ще один експонат в його антикварної квартирі.

Розсіяний індивідуаліст

Як правило, це інтелектуал. Його квартира є сховищем книг. Робочий стіл завалений газетами і паперами. У вазах - засохлі квіти, в квартирі - безлад. Такі чоловіки подобаються жінкам, але зазвичай не розташовані до відповідного почуття.

Хаотичний індивідуаліст

Його одяг розкиданий по всій квартирі, часто валяється на стільцях і навіть на підлозі. Замість ліжка у нього розбитий диван. У квартирі він наводить порядок у свята. Такий чоловік, як це не парадоксально, надійний як друг.

Практик

Його холодильник завжди набитий їстівними припасами. Квартира обставлена м'якими меблями. Найбільше в житті він цінує комфорт і смачну їжу. Уникає конфліктів. Не слід очікувати, що він зробить блискучу кар'єру, але як коханий він - найкращий тип.

І ще одне спостереження. Психологи стверджують, що про характер людини може багато розповісти шафа, де він зберігає свої речі. Дивіться: люди, в чиїх шафах панує ідеальний порядок (тобто повсякденний і вихідний одяг відокремлені один від одного, вичищені і вигладжені) вкрай раціональні, часто є зразком для наслідування, не витрачають даремно часу і вельми завбачливі.

Ті, чиї шафи повні паперів, старих листів, шкільних зошитів та інших дрібничок, - люди замкнуті, ніколи не діляться своїми приємними спогадами, дуже чутливі і легко ранимі.

Якщо шафа повна старих речей, це говорить про те, що його господар - непоправний мрійник. Перебираючи старі речі, люди обожнюють будувати плани, але рідко їх здійснюють.

Яндекс.Метрика