хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Матеріали з яких виготовляють меблі

Матеріали з яких виготовляють меблі

Матеріал наданий bloglab.ru

ДСП

   ДСП - виготовляється з різних видів деревини методом гарячого пресування крупнодісперсной стружки. Як правило, це відходи лісопиляння, деревообробки або фанерного виробництва. В якості в'яжучих речовин використовуються переважно карбамідоформальдегідні смоли, завдяки яким плита набуває особливу міцність і довговічність.

ДВП

   ДВП - це листовий матеріал, виготовлений у процесі гарячого пресування маси з деревних волокон сформованих у вигляді килима. Для поліпшення експлуатаційних властивостей в масу додають синтетичні смоли, гідрофобізатори, антисептики. Основною причиною використання ДВП у виробництві меблів є низька ціна матеріалу.

МДФ

   МДФ - деревоволокниста плита середньої щільності. Особливості МДФ полягають у тому, що цей матеріал виготовляється шляхом сухого пресування дрібнодисперсного деревної стружки, обробленої зв'язувальними речовинами, і формується у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням. Основним з'єднувальним елементом волокон є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. По вологостійкості і механічним характеристикам МДФ перевершує натуральне дерево.

Натуральне дерево

   Натуральне дерево - дуб, бук, береза, хвойний брус. Ще один ексклюзивний тип матеріалу - венге. Її деревина найбільш придатна для покриття підлог, хоча вона і темна. Шпон венге - один з найпопулярніших матеріалів для меблів. Оброблена деревина вишні завдяки своїй красивій будові і кольору цінується в меблевому і краснодеревному виробництвах.

Яндекс.Метрика