хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Матеріали для виробництва кухонь

Матеріали для виробництва кухонь


Матеріали, що використовуються для виробництва кухонь, і їх технічні характеристики.

Неможливо уявити собі життя сьогодні без зручної та комфортної кухні. На кухні ми проводимо багато часу, догоджаючи як фізіологічні потреби, так і духовні. Кухонні меблі служать для обробки та зберігання продуктів харчування і для приготування їжі. Перелічимо основні функціональні зони сучасного меблевого обладнання кухні:

  • зберігання посуду, столової білизни, кухонних приладів;
  • зберігання продуктів;
  • розморожування продуктів;
  • чистка, мийка, сушіння посуду;
  • оброблення продуктів;
  • теплова обробка їжі;
  • утилізація відходів;
  • зона прийняття їжі.

Кухонний гарнітур складається з нижніх шаф і верхніх навісних секцій для зберігання кухонного посуду, а також з обробної площі (стільниці). Також дуже часто розміщують меблі для прийому їжі (столи) і меблі для сидіння (табурети, кухонний куточок).

Кухонні секції призначені для зберігання посуду, столових приладів і продуктів, а також є основою для вбудованих і настільних побутових приладів (духовок, мікрохвильових печей, газових плит) і складаються з корпусу, полиць, фасаду і висувних частин.

Кухонні секції

Найпоширенішим матеріалом для корпусу і фасаду, а також полиць і інших конструкційних елементів секцій є ДСП. З неї також виготовляють опори і кришки столів і корпуси кухонних куточків.

ДСП

Виробництво деревно-стружкової плити вперше виникло в кінці 30-х років минулого століття в Німеччині і Швейцарії. Ці країни відчували брак власних лісових ресурсів і тому особливо були зацікавлені в максимальному використанні деревних відходів. ДСП виготовляється з відходів лісопиляння, деревообробки і фанерного виробництва. Зовнішні шари виготовляються з дрібнодисперсного стружки, через що мають більшу щільність. ДСП добре обробляється, але різальний інструмент повинен бути більш високої твердості.

ДСП отримують шляхом гарячого пресування використовуючи в якості в'яжучих речовин в основному карбамідоформальдегідні смоли. Для забезпечення безпеки у виробах з ДСП торці плит повинні бути пофарбовані, обклеєні крайкою або загерметизовані будь-яким іншим способом, тому що речовина містить фенол. Існує показник "клас емісії", який унормовує вміст вільного формальдегіду в 100 грамах абсолютно сухої плити. Клас Е1 містить до 10 мг формальдегіду, клас Е2 - від 10 до 30 мг. У всіх розвинених країнах тільки ДСП класу Е1 визнана придатною для експлуатації. Відсутність такої екологічної відповідності пояснюється низькою якістю ДСП.

Для облицювання ДСП для кухонь найчастіше використовуються шпони - натуральні і синтетичні, пластики паперово-шаруваті високого і середнього тиску, численні синтетичні та інші матеріали.

Ламінат

Ламінат - це декоративний паперово-шаруватий пластик, який складається з декоративного шару паперу з малюнком, нанесеним типографським способом, і термореактивної смоли з низьким ступенем полімеризації (меламін). HPL (High Pressure Laminat) - пластик високого тиску, що виготовляється в плоских пресах, a CPL (Continuous Pressure Laminat) - пластик безперервного способу виробництва, що виготовляється в стрічкових пресах, при менших тисках, а тому має більш низькі фізико-механічні показники.

За технологією пластику CPL виготовляються і смугові кромкооблицювальні матеріали, в яких для зовнішнього шару використовуються плівки на основі текстурних паперів, для середнього шару - фібра або папери типу пергаменту, що забезпечують гнучкість керамічного пластику, а для внутрішнього шару застосовуються фонові папери, просочені смолою меламіну. Після склеювання за рахунок полімеризації смоли такі крайкові матеріали стають подібними пластику.

Розрізняють два способи облицювання підкладки декоративним паперово-шаруватим пластиком: ламінування і кешування.

Ламінування

Терміном "ламінування" позначається процес облицювання пластей плит або деталей з них плівками на основі паперів, просочених смолами меламінів з неповною поліконденсацією. В процесі облицювання під впливом тиску (до 30 кг/см2) і температури до 250 ° С) повністю висушена, але не повністю полімеризована смола видавлюється з плівки. Її шар, що прилягає до підкладки (плити), приклеює до неї плівку, а смола, видавлена в сторону гріючої плити преса, створює на поверхні плівки структуру укріпленої на цій плиті прокладки - глянсову, матову, зернисту, сітчасту і т.д. Після остаточної полімеризації що міститься в плівці просочувальної смоли меламіну створюється термореактивний полімер, що має підвищену стійкість до впливу хімічних речовин і підвищені фізико-механічні властивості.

Сторінки: [1][2][3][4][5][6][7]

Яндекс.Метрика