хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

ГоловнаСтатті→ Металеві шафи на варті безпеки ваших особистих речей

Металеві шафи на варті безпеки ваших особистих речей

Гардеробні металеві шафи

Гардеробні шафи або локери (західна назва) - найпоширеніший вид металевих шаф. Вони бувають як зварними, так і збірними. Зварні металеві шафи більш кращі тому займають мало місця і, внаслідок цього, зручні при транспортуванні та зберіганні.

Для офісного приміщення більше підходять збірно-модульні моделі, які доповнюються набірними секціями, що приєднуються до основної. Відмінною рисою збірних металевих шаф є їх економне перевезення і зберігання. Найбільш ефективним є застосування збірно-модульних конструкцій в якості роздягальних шаф тому за Вашим бажанням основну секцію можна з легкістю наростити за допомогою додаткової. Секція може мати від одного до чотирьох відділень, кожне з яких закривається індивідуальними дверцятами.

Всі гардеробні металеві шафи можна розділити на дві великі категорії: офісні та користувацькі.

Перші призначені для зберігання верхнього одягу офісних співробітників. Виготовлені за принципом звичайних дводверних платтяних шаф, вони мають привабливий дизайн і гарні при плануванні офісного приміщення.

Користувальницькі металеві шафи призначені для зберігання особистих речей, одягу в спортивних центрах, а також на великих підприємствах.

У наш час в магазинах самообслуговування повсюди можна зустріти окремий вид таких шаф - багатосекційні шафи-сумочниці або по іншому - локери, створені для зберігання сумок покупців.

Всі відділення замикаються на індивідуальні замки, а деякі моделі можуть бути оснащені полицями для зберігання дрібних речей. Крім цього, відмінною рисою локерів (всіх, окрім шаф-сумочниць) є наявність вентиляційної решітки.

Все розмаїття гардеробних металевих шаф служить для того, щоб допомогти Вам підтримувати порядок у своїх речах і зберігати їх в безпеці, коли Вас немає поруч. Широкий асортимент і відмінна якість є ще одним доказом компетентності компанії-продавця в питанні захисту того, що по-справжньому дорого для Вас.

Джерело: Lockman.RU

Яндекс.Метрика