хіт сезону - кухонний куточок Мілан

Кухонні куточки
Столи офісні
Столи журнальні
Тумбочки РТВ
Передпокої
М'які меблі
Стінки для вітальні
Спальні
Стінки дитячі
Шафи
Комоди
Кухні

Курсы валют на PROext

Рекомендації покупцям меблів

Кухонний куточок від кустарів: не ризикуйте!

Кухонні куточки Реал та Мілан Кухонні куточки Реал та Мілан

   Продовжуючи тему про якість кухонних куточків, ми спеціально придбали кухонний куточок "Флеш" невідомого виробника, який на вигляд був дуже схожий на той "Флеш", що виробляє наше підприємство. У цьому кухонному куточку нас зацікавила ціна, і кілька недоробок сильно кидалися в очі. Для мебляра це в порядку речей, а от звичайний споживач міг і не зауважити, що в цьому кухонному куточку не так.

Сім ознак якості кухонних куточків

   Аналізуючи темпи продажу кухонних куточків в магазинах нашої країни, спеціальна комісія ТОВ "Панорама" несподівано відкрила для себе той факт, що кухонні куточки більш низької якості мають більший попит у оптових закупників з причини їх меншої вартості, порівняно з кухонними куточками, що виробляються ТОВ "Панорама". Різниця в ціні становить приблизно 30 грн за комплект. Але чи варто жертвувати якістю товару заради зниження ціни? Відстоюючи права споживача, ми хочемо розповісти, як визначити чи є кухонний куточок якісним товаром і чи варто його купувати, або ж краще пошукати інший.

Передпокій. Корисні поради

   У передпокої ми не проводимо стільки часу, скільки в кухні або вітальні. Але від того, якими будуть останні п'ять хвилин перед виходом на роботу або перші п'ять - після повернення додому, може залежати настрій на весь день. Чи пройдуть вони в блаженному розгляданні себе в сяючому дзеркалі у всіх ракурсах або, навпаки, в метушні у пошуках ключів і щіточки для черевик? Це залежить тільки від вас. І від того, як ви зумієте організувати цей невеликий, але такий важливий простір.

Металеві шафи на варті безпеки ваших особистих речей

   Гардеробні шафи або локери (західна назва) - найпоширеніший вид металевих шаф. Вони бувають як зварними, так і збірними. Зварні металеві шафи більш кращі бо займають мало місця і, внаслідок цього, зручні при транспортуванні та зберіганні.

Як вибрати сейф, в якому не тільки гроші лежать

   Сейф - останній рубіж захисту від зломщиків. Згідно загальнодоступній статистиці в Росії кожні 3,5 хвилини відбувається квартирна крадіжка. Як правило, зломщиків виявити вдається рідко і тільки по "гарячих слідах". Однак подібних напастей цілком можна запобігти - надійним захистом Ваших заощаджень стане сейф.

Статті про догляд за меблями

Правильний догляд за м'якими меблями

   На що ж потрібно звернути увагу при експлуатації м'яких меблів? Як правильно доглядати за нею і як не допустити передчасного псування деталей і оббивки. А якщо ви посадили пляму, то що робити? На ці питання наш фахівець відповідає в статті про правильний догляд за м'якими меблями.

Догляд за м'якими меблями

   Ви купили нові меблі? Вони прикрасили Вашу квартиру, і ви не можете намилуватися на них? Вітаємо! Хочете продовжити прекрасну мить і захоплюватися своїм інтер'єром не один рік? Тоді прочитайте поради нашого фахівця по догляду за меблями з різними оббивними матеріалами. У статті описані рекомендації, як доглядати за флоком, шенілом та сплендером.

Інтер'єр та характер

Інтер'єр за гороскопом

   В інтер'єр ми вкладаємо частинку себе, передаємо йому наш настрій через меблі, обстановку і всілякі інтер'єрні дрібнички. Щоб інтер'єр вийшов гармонійним, при його облаштуванні потрібно враховувати безліч чинників навіть такі, як вплив зірок.

Ваш будинок розповість все про Вас

Ваші меблі розкажуть про Вас

   Давно відомо, що обстановка квартири може багато розповісти про його власника. Фахівці радять жінкам, коли ваш друг вперше запрошує вас до себе додому - придивіться до його житла. Це допоможе згодом уникнути багатьох розчарувань.

Про мтеріали і фурнітуру

Матеріали з яких виготовляють меблі

   Стаття розповідає про те, що таке ДСП, ДВП, МДФ і натуральне дерево. Даються їх основні технічні характеристики і область застосування в меблевій промисловості.

Матеріали для виробництва кухонь

   Неможливо уявити собі життя сьогодні без зручної та комфортної кухні. Для її виробництва використовують самі різні матеріали. Стаття розповість про технічні характеристики всіх основних матеріалів застосовуваних у виробництві кухні.

Щоб меблі стояли міцно.

   Регульована опора поступово витісняє цвяхову опору в корпусних меблів з кількох причин. Далеко не кожен може собі дозволити ідеально рівне паркетне покриття. Звідси виникає проблема масивних меблів, особливо великих шаф, передпокоїв, стінок. Вони нахиляються, дають перекос, від цього страждає увесь виріб - дверцята не закриваються належним чином, замки не замикаються, і незабаром такі меблі приходять в непридатність.

Історія меблів

Кухня 50 років тому

   Якось раз, випадковим чином, я витягнув з шафи давно забуту, але чудову книжку. Називається вона "Коротка енциклопедія домашнього господарства" 1959 року видання. Цілком природньо, почав переглядати все що стосується меблів. І ось - "Кухня". Цікава стаття з фотографіями того часу, про те, як виглядали кухні 50 років тому, з яких матеріалів вони були зроблені.

Яндекс.Метрика